VITAJTE V PENZIÓNE BENEDIKTI

Radi by sme Vás privítali na našej stránke Penziónu Benedikti. Je pre nás česť môcť Vám ukázať naše ubytovanie a priestory penziónu, o ktoré sa s radosťou staráme. Ak hľadáte ubytovanie vo dvojici, rodinnú dovolenku s deťmi, príjemný oddych na vašich pracovných cestách alebo len príjemné osvieženie s lahodnou kávou, tak ste na správnom mieste.

IZBY
PENZIÓN
APARTMÁNY
KAVIAREŇ
BAZÉN

Penzión Benedikti

Penzión Benedikti sa nachádza v tichej lokalite mesta Prievidza. Ponúka ubytovanie s príjemnou atmosférou v centre Prievidze, ktorá je vzdialená od kúpeľného mesta Bojnice necelé 4 km.

Recenzie z ubytovacích portálov
TripAdvisor 80%
Booking 80%
Megaubytovanie 72%

PREČO UBYTOVANIE PRÁVE U NÁS?

Naše prednosti

1

Štýlové a komfortné

UBYTOVANIE

Penzión Benedikti ponúka ubytovanie v 9 izbách a apartmánoch s kapacitou 26 osôb. Ubytovanie u nás Vám zaručí spokojnosť a oddych na Vašich cestách s rodinou alebo osobitne.

2

Relaxačný a vytúžený

WELLNESS

Čas u nás si môžete spríjemniť oddychom vo vyhrievanom bazéne s proti prúdom, jacuzzi, fínskej saune, odpočinkovej miestnosti alebo na jednej z našich dvoch terás.

3

Zábava pre najmenších

KID´s FRIENDLY

Pre najmenších máme pripravený interiérový detský kútik s hračkami, vonkajšie preliezky so šmýkačkou, hojdačku, detský domček, detský basketbalový kôš a trampolínu.

Penziónové karty

Raňajky À la carte

Denné upratovanie

Kontakt